زندگی زیباست

تمام چیزى که خدا از بشر مى خواهد یک قلب آرام است.

به نام او که بی آنکه دیده شود دوستش میدارند...

این روزها بازار دوستی و دوست داشتن خیلی گرمه، منم سعی میکنم امروز در این مورد مطلب بذارم واستون...امیدوارم خسته کننده نشده باشه...!!!

دوست کسی بودن، بهترین هدیه ای است که شما می توانید به کسی بدهید.هرگز تاثیر رفتارهای خود را دست کم نگیرید. با یک رفتار کوچک، شما می توانید زندگی یک نفر را دگرگون نمایید: برای بهتر شدن یا بدتر شدن.پس سعی کنیم کمی بیشتر مراقب رفتارهایمان باشیم...!

خداوند ما را در مسیر زندگی یکدیگر قرار می دهد تا به شکلهای گوناگون بر هم اثر بگذاریم.دنبال خدا، در وجود دیگران بگردیم.' دوستان،‌ فرشته هایی هستند که شما را بر روی پاهایتان بلند میکنند، زمانی که بالهای شما به سختی به یاد می‌آورند چگونه پرواز کنند.'

هیچ آغاز و پایانی وجود ندارد....

دیروز،‌ به تاریخ پیوسته،

فردا ، رازی است ناگشوده،

اما امروز یک هدیه است...

زندگی اندوخته ی بی دوام لحظه هاست،پس بکوشیم ازلحظه لحظه ی آن لذت ببریم وبا بودن در کنار دوستان خوب امروزهایمان را پر بار بسازیم...تا فرداهایی بهتر داشته باشیم...

واما عشق و محبت...

محبت و عشق چیزی نیست که برای درکش نیاز به دانستن زبان و رسم و رسوم خاصی باشد.چرا که عشق آنقدر عمیق است که در مرز کلمات محدود نمی شود و احساس آنقدر متعالی است که از تفاوت نوع و جنس فراترمی رود.

برای هدیه کردن محبت '' یک دل ساده و صمیمی کافی است '' تا ازدریچه ی یک نگاه پر مهر، عشق را بتاباند و مهر را هدیه کند.محبت آنقدر نافذ است که تمام فصل سرمای یاس و نا امیدی را در چشم بر هم زدنی بهار می کند.عشق یکی از زیباترین معجزه های خلقت است که هر جا رد پا و اثری از آن به جا مانده، تفاوتی درخشان و ستودنی  برجای گذاشته است.

محبت همان جادوی بی نظیریست که روح تشنه و سر گردان بشر را سیراب می کند و لذتی در عشق ورزیدن هست که در طلب آن نیست.بیایید بی قید و شرط عشق ببخشیم تا از انعکاسش،کل زندگیمان نور باران و لحظه لحظه ی عمرمان شیرین و ارزشمند گردد.در کورترین گره ها،تاریک ترین نقطه ها،مسدود ترین راه ها، عشق بی نظیر ترین معجزه ی راه گشاست.مهم نیست دشوارترین مساله ی پیش روی تو چیست. بدان که سر سخت ترین قفل ها با کلید عشق و محبت گشودنی است.پس : معجزه ی عشق را امتحان کنید!

همینجا بهتون توصیه میکنم اول عاشق خالق عشق باشید که عشق رو خلق کرد بعد عاشق معشوق، که عشق دراو تجلی یافت. اینجوری خدا پیوند قلباتونو محکم تر میکنه و عشقتونو زیباتر و بدونید که خدا خیلی بنده هاشو دوست داره و میفرماید:" ای انسان جهان را برای تو خلق کردم و تورا برای خود ،پس قدر خودتونو بیشتر بدونید"...

زیباترین لحظه ها را برایتان آرزومندم...نوشته شده در یک صبح خیلی خیلی زیبا(داره برف میاد)...

نوشته شده در دوشنبه ۱٩ بهمن ۱۳۸۸ساعت ۱:٥۸ ‎ب.ظ توسط مرضیه نظرات () |

Design By : Night Melody